Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Jogurty

    , Autor: lucatko87

    Dobry den prajem chcela by som sa spýtať dcera ma 9 mesiacov a vobec mi nechce papat biele jogurty mozem jej davat aj ochutené ak ano ake dakujem pek ne

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ochutené určite nie. Nie všetky deti radi papjú jogurty, pokiaľ má kvalitnú stravu, dostatok mäsa, ovocia, zeleniny, mlieko, tak jogurty nie sú nutnosťou. Môžete skúsiť od nestlé taký jogurtovo ovocný príkrm , dostať v DM drogerie. V žiadnom prípade do roka nemôže nič na báze tvarohu: pribináčik, termix a podobne.