Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • púpočník okolo krku

    , Autor: matka-2

    Dobrý den.
    Chcem sa Vas opytat. Som v 28 tt. A na 3d sone doktor videl ze plod ma pupocnik okolo krku. Velmi sa bojim ze nieco sa stane. Co mam robit. ? Za vasu odpoved vopred dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Sledujte pohyby dieťatka, aby boli pravidelné. Inak vám poradiť neviem. Oveľa lepšie by bolo poradiť sa s gynekológom.