Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • meškanie

    , Autor: hankah

    Dobrý deň,mam taký problém ze uz 3mes mi neprisiel menzes.Pre ujasnenie mam rok cisárskom porode,po ktorom som krvacala 4mesiace a po nasadeni atikoncepcie sa to upravilo teraz zrazu nič príznaky mam vždy keď som mala dostať plus mam bolesť hlavy no menzes nikde. Pred otehotnenim som mala hpv 35 no počas tehotenstva sa mi to dali do poriadku môže to mať s tým nejaký súvis? Tehotna by som nemala byt robila som si teh.testy. Telefonicky som to konzultovala s mojim mudr no povedal ze ešte pockame tento mesiac..bojim sa co keď som tehotna a po takej dobe sa uz nedá nijako zakročiť a druhe dietatko si teraz v žiadnom orioade nemozeme dovoliť. Ďakujem vám za odpoveď a prajem pekný deň.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Toto nie je poradňa gynekológa. Okrem tehotenského testu je možné spraviť aj vyšetrenie z moči, či nie ste tehotná. Aby ste sa upokoili, odneste k lekárovi moč a poproste o vyšetrenie.