Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • ockovanie

    dobry den,chcela by som sa opytat aky mate nazor na ockovanie proti meningokovi C-teda ak som to spravne napisala-povodcovi zapalu mozgovych blan.dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    môj názor na očkovanie je ten, že neochorei ten, kto má protilátky proti danému ochoreniu. tie sa získajú tak, že človek ochorenie prekoná / u meningitidy typu C za cenu toho, že pri ochorení môže aj zomrieťú alebo sa nechá zaočkovať.