Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • influenzimum 15ch

    dobrý den pani doktorka, chcela by som sa spytať ako sa dávkuje homeopatikum Influenzimum 15ch u detí vo veku 4 a 6 rokov. v lekárni mi nič nevedeli bližšie k tomu povedať. za odpoved dakujem Adriána.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem to úplne presne, homeopathiou sa nezaoberám. Dávkovanie v tomto zriedení je zvúčša 5 guličiek trikrát denne.