Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Dojcenie tabletky

    , Autor:

    Dobry den. Maly ma 4 mesiace. Je dojceny. Ja mam silne bolesti brucha a krce. Aku tabletku mozem uzit aby neuskodili malemu. Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    mohi by ste užiť rôzne tabletky ale pri bolestiach brucha a kŕčoch je potrebné hľadať príčinu bolesti a odstrániť ju. Akékoľvek lieky by mohli prekryť príčinu napríklad zápal slepého čreva a dôsledky by mohli byť ďalekosiahle. Preto doporúčam neužívať lieky ale navštíviť lekára s vašimi ťažkosťami..
    ak sa jednalo napríklad o bolesti brucha pri menses pokojne si môžete dať paralen femina