Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Spite?

    , Autor: jessiejess

    Dakujem za tu neochotu Mila Pani Doktorka.Cakat pomaly pol roka na odpoved,a ziadnej sa nedockam,je na zvazenie.Veselo tu odpisujete na nove prispevky a na moj ste kaslali.Staci napisat ze neviete mi odpovedat,nie vsetci vsetko vieme...Ale Vy sa radsej budete robit,ze nic ste nevideli...Fuj!

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Chápem vaše pohošenie, neodpovedala som dlhšie, leb som mala osobné problémy. teraz odpovedám odzadu, lebo si myslím, že problémy z pred dvoch mesiacov s už museli vyriešiť, postupne sa k nim vrátim a trea riešiť aktuálne problémy. zadajte vašu otázku znova a pokúsim sa odpovedať, ak budem vedieť. Odpovedám na všeky otázky a ak neviem, otvorene to napíšem.