• epidural

    Dobry den chcem sa opytat. Pred tehotenstvom som trpela panickou poruchou brala som serlift. Cez tehotenstvo som nic nebrala.Som v 35tt. Akurat sa bojim pôrodu ak ked to uz bude môj 3 pôrod. Pomôže epidural ma trocha ukludnit alebo čo by som si mala pytat na ukludnenie aby na mna neprišiel strach. Čo by ste mi odporučál?

    Dobrý deň,
    určite by som doporučil ešte psychoterapiu, uvoľňujúce sedenia a rozhovory Vám pomožu prísť k porodu bez strachu. Epidurál Vám uľaví od bolesti, ale proti strachu pomože naozaj iba psychoterapia.