• Kontrola po šestonedelí

    , Autor: zujana

    Dobry den pan doktor,
    som 10tyzdnov po cisarskom reze a po pohlavnom styku pocitujem palenie pri moceni. Zaroven mam po tom silny priesvitny vodnaty vytok este niekolko hodin - stupnuje sa to potom v noci.
    Dalej som sa chcela ako by mala vyzerat kontrola u gynekologa po sestonedeli. Moja doktorka ma totiz len kratko vo vnutri prehmatala rukou a to bolo vsetko. Staci to?Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    skúste si kúpiť Canesten vaginálny krém a preliečte sa, vyzerá to na mykozu.
    Pri vyšetrení po šestinedelí pátrame hlavne po problémoch s močením, stolicou a boleťami v podbruší. Vaginálne vyšetrenie je jeho súčasťou.