• špinění

    Dobrý den pane doktore, mám takový problém a dotaz. Třetím měsícem se s manželem pokoušíme o miminko. Mívám dlouhé cykly kolem 39dnů. Tento měsíc jsem 36.den cyklu zašla špinit. První den to bylo velmi slabé špinění ale hodně tmavé, nemělo to vůbec barvu krve bylo to až do hněda. Druhý den už to bylo silnější, třetí den jsem dopoledne krvácela, kdy už krev byla nečervenalá, odpoledne už ale zase nic a dnes zase špiním tak jak první dny, velmi tmavě. Netušíte co by to mohlo být? Nebo mám to brát jako klasickou menstruaci? Děkuji moc za odpověď

    Dobrý den,
    ano velice pravděpodobně se jedná o menstruaci. Ale udělejte si pro jistotu těhotenský test.
    Takhle dlouhé cykly již nejou zcela v normě, bylo by vhodné endokrinologické vyšetření.