• Nepravidelný menštruačný cyklus

    Dobry den,
    rada by som sa informovala aku velku ulohu vlastne zohrava menstruacny cyklus pri otehotneny.
    Moj problem je ze cyklus som nemala nikdy pravidelny preto som od 17tky uzivala antikoncepciu ktora mi mala cyklus ustalit, dnes mam21 a ked som bola naposledy pri gynekologicke s tym ze uz treti mesiac mam neustale krvacanie alebo spinenie poslala ma domov s tym ze antikoncepciu mi zrusila...pretoze mi je vraj zbytocna...ze ja riaden cyklus nikdy mat nebudem...
    podla coho sa vsak mam riadit ked raz krvacam tri mesiace v kuse a potom dalsieho pol roka ani neviem co to vlastne menstruacia je?
    je teda pravidelny cyklus dolezity (tak ako mi to doteraz kazdy vravel)?
    alebo je uplne jedno ci vobec nejaky mam?
    za odpoved vopred dakujem

    Dobrý deň,
    je potrebné dokladné vyšetrenie vrátane endokrinologického, aby sa zistila príčina nepravideľného cyklu.
    Nájdite si iného gynekológa, ak to vaša lekárka nechce rieši´t.