Články

NOMEN OMEN

NOMEN OMEN

25.7.2016 v kategórii Tehotenstvo

Každý rodič očakávajúci narodenie svojho potomka stojí pred peknou úlohou, a to – výber mena pre svoje dieťa. Zvyčajne sa v rodinách vedú dlhé debaty, aké meno dajú rodičia svojmu potomkovi, či dostane meno, ktoré má už v rodine tradíciu, alebo rodičia podľahnú móde, prípadne dajú prednosť menu, ktoré v rodine doteraz nemali. Nezriedka rodičia majú pripravených viac mien a rozhodnú sa až po pôrode, keď prvýkrát uvidia svoje bábätko. Čítať viac..

0 M Predčasný pôrod: Príliš skoro na svet...

Predčasný pôrod: Príliš skoro na svet...

22.7.2016 v kategórii Tehotenstvo

Môže sa to stať každému. Život je veľmi nevyspytateľný proces, ktorý sa niekedy nedá presne riadiť. Väčšina mamičiek vopred nevie, že sa ich bábätko narodí predčasne. Keď sa tak stane, pre oboch rodičov je veľký šok, keď ich dieťatko príde na svet oveľa skôr, ako čakali. Čítať viac..

0 20 príznakov tehotenstva

20 príznakov tehotenstva

21.7.2016 v kategórii Tehotenstvo

Aké sú prvé príznaky tehotenstva? Ranné nevoľnosti, napätie v prsníkoch, meškajúca menštruácia či zvláštny nepokoj. To všetko môže svedčiť o tom, že vo vašom tele vzniká nový život. Pozrite si zoznam neistých, pravdepodobných, ale aj istých znakov tehotenstva. Čítať viac..

0 Príliš mladá na materstvo?

Príliš mladá na materstvo?

5.7.2016 v kategórii Tehotenstvo

„Už mesiac po svadbe som bola nešťastná a plakala som do vankúša. Keby nebolo dcérky, neviem, ako by to so mnou skončilo. Ženie ma dopredu. Je môj elixír života,“ zverila sa mi Simona, mamička 2-ročnej Laury a v príjemnej kaviarni mi rozpovedala svoj príbeh. Čítať viac..

Článkov: 232