Články

0 Olejnaté semená - superpotraviny

Olejnaté semená - superpotraviny

12.8.2017 v kategórii Mama

Môžeme ich pridávať do jedál celé alebo pomleté, jesť surové alebo opražené. Sú výborným zdrojom výživných látok, ktoré náš organizmus potrebuje pre správne fungovanie. Malé, ale plné energie a cenných vitamínov – olejnaté semená. Čítať viac..

0 reflexy bábätiek, sací reflex, novorodenec, hľadací reflex, úľakový reflex

Tajomné reflexy bábätiek

12.8.2017 v kategórii Batoľa

Novorodenec prichádza na svet vybavený niekoľkými automatickými reflexnými reakciami, ktoré riadi najstaršia časť mozgu (tá, ktorú máme spoločnú s nižšími živočíšnymi druhmi). Čítať viac..

0 Záhrada ako prázdninový raj

Záhrada ako prázdninový raj

11.8.2017 v kategórii Mama

Jednou z možností, ako stráviť dovolenku s deťmi, je pripraviť im pekné chvíle v záhrade. Pokosená trávička, kde nemajú margarétky a púpavy žiadnu šancu vyrásť, všade naokolo tuje, pieskovisko, šmykľavka, hojdačka a rôzne iné hračky – všetko z farebného plastu. Čítať viac..

0 Od septembra prvákom? Len žiadnu paniku!

Od septembra prvákom? Len žiadnu paniku!

11.8.2017 v kategórii Mama

Chystáte sa do prvej triedy? Premýšľate, ako ešte svojho prváčika na školu pripraviť? A vôbec, treba mu „cestičku vydláždiť“ alebo ho radšej „rovno hodiť do vody?“ Čo mu chystať na desiatu, kedy budíček, aké oblečenie, naučiť ho adresu...? Vy máte otázky, my odpovede. Zn. Len žiadnu paniku... Čítať viac..

Článkov: 4265