Články

0 Aké chyby robia tehuľky v stravovaní?

Aké chyby robia tehuľky v stravovaní?

18.2.2017 v kategórii Tehotenstvo

Tehotenstvo je nielen krásnym, ale i náročným obdobím. Mnohé nastávajúce mamičky však popri množstvu povinností, ktoré majú v práci či v starostlivosti o rodinu, zabúdajú na dôležitú osobu – na seba. V gravidite totiž obzvlášť platí: zdravá mama = zdravé dieťa. Čítať viac..

0 M HPV – tichý nepriateľ

HPV – tichý nepriateľ

17.2.2017 v kategórii Mama

Žiadna dospelá žena by nemala zanedbávať pravidelné prehliadky u svojho gynekológa. Všade na nás toiž číhajú vírusy, ktoré pod skratkou HPV (z anglického Human papillomavirus) môžu postihnúť oblasť genitálií a vyvolať zmeny buniek na sliznici krčka maternice. Bez liečby sa môžu tieto abnormálne bunky zmeniť na rakovinové bunky. Čítať viac..

0 Špionáž v detskej izbe alebo Koľko súkromia potrebuje dieťa?

Špionáž v detskej izbe alebo Koľko súkromia potrebuje dieťa?

16.2.2017 v kategórii Dieťa

Našli ste v detskej izbe náhodne „poklad“ vášho dieťaťa? A čo teraz? Môžete sa tváriť sa, že sa nič nestalo a čakať, či sa vám dieťa samo nezdôverí. Ale čo robiť v prípade, ak nájdete škatuľu plnú sladkostí a vám je zrazu jasné, čo sa stalo s apetítom vášho dieťaťa? Zobrať si ho na pohovor, vyhrešiť...? Čítať viac..

0 Starostlivosť o chrup počas tehotenstva

Starostlivosť o chrup počas tehotenstva

16.2.2017 v kategórii Tehotenstvo

Tehotenstvo patrí nepochybne k jednému z najkrajších období v živote ženy. V organizme budúcej mamičky prebieha množstvo hormonálnych zmien, ktoré ovplyvňujú orgány aj tkanivá, dutinu ústnu nevynímajúc. S obdobím tehotenstva a chrupom sa spája mnoho mýtov a fám, ako napr. väčšia kazivosť zubov, zápal či krvácanie ďasien. Ako to je teda v skutočnosti? Čítať viac..

Článkov: 3671