Články

0 Sadíme v záhradke: babkine zlepšováky pre záhradkárky

Sadíme v záhradke: babkine zlepšováky pre záhradkárky

19.3.2017 v kategórii Mama

Bez ohľadu na jej veľkosť či malosť verím, že 99 % z vás neznáša lopotenie a prijalo by, keby sa o tú svoju záhradku museli starať čo najmenej a napriek tomu, alebo práve preto by zberali úrodu dvakrát väčšiu ako susedia. Niečo by sa mohlo nájsť aj v babičkinej receptárni... Čítať viac..

0 Pozor, pre lezúňov nebezpečné!

Pozor, pre lezúňov nebezpečné!

19.3.2017 v kategórii Batoľa

Zástrčky, káble, ostré hrany nábytku, lekárnička, izbové kvety... To je len zlomok z toho, čo všetko hrozí vášmu drobčekovi v domácnosti. Ako zabezpečiť byt, aby nebol pre dieťa mínovým poľom, kde naň striehne jedna nebezpečná vec za druhou? Čítať viac..

0 Mám málo železa – čo s tým?

Mám málo železa – čo s tým?

19.3.2017 v kategórii Tehotenstvo

Takmer niet ženy, ktorá by sa v tehotenstve nestretla s problémom anémie. Nedostatok železa sa síce môže vyskytnúť aj mimo gravidity, ale v tehotenstve býva omnoho častejší, aj keď odpadlo pravidelné mesačné krvácanie. Čítať viac..

0 Mamičkou v štyridsiatke? Prečo nie?

Mamičkou v štyridsiatke? Prečo nie?

19.3.2017 v kategórii Tehotenstvo

Podľa odborníkov je pravdepodobnosť spontánne otehotnieť po štyridsiatke iba 10-percentná. Mnoho (aj slovenských) žien však túto štatistiku nabúrava, a či otehotnejú prirodzene alebo s pomocou vedy, tehotenstvo si užívajú ako „za mlada“. Čítať viac..

Článkov: 3794