Články

0 M Infekcie dolných dýchacích ciest

Infekcie dolných dýchacích ciest

20.3.2017 v kategórii Dieťa

Infekcie dolných dýchacích ciest patria k pomerne častým infekciám v detskom veku. Narastajúci počet nedonosených detí, ale aj zvýšená spotreba antibiotík preto vyžadujú neustálu pozornosť odborníkov. Čítať viac..

0 Malý prekladový slovník detského plaču

Malý prekladový slovník detského plaču

20.3.2017 v kategórii Bábätko

Mnohí novopečení rodičia ani tak neriešia, či dieťatko vziať alebo nevziať do náruče, keď plače, ale hádajú, prečo je vlastne nespokojné. Nebojte sa, časom sa naučíte, „čo“ vám vlastne drobček chce povedať a dovtedy vám možno bude malou pomocou aj náš prekladový slovník. Takže, ako vlastne drobček povie...? Čítať viac..

0 Chráňte svojich najmenších

Chráňte svojich najmenších

20.3.2017 v kategórii Dieťa

Keďže ešte nezačalo chodiť, nič sa mu nemôže stať. Veď som stále pri ňom! A šetriť na vysokú školu už teraz? Nie je to predčasné? Tieto a podobné myšlienky môžu maminkám najmenších detí napadnúť, keď im niekto z príbuzných hovorí o detskom poistení. Vaša ratolesť sa však každý deň ocitá v situáciách, ktoré sú pre ňu nové, nepoznané. Niektoré ju môžu aj ohroziť. Detské poistenie je oná povestná poistka pre každý prípad. Čítať viac..

0 Sadíme v záhradke: babkine zlepšováky pre záhradkárky

Sadíme v záhradke: babkine zlepšováky pre záhradkárky

19.3.2017 v kategórii Mama

Bez ohľadu na jej veľkosť či malosť verím, že 99 % z vás neznáša lopotenie a prijalo by, keby sa o tú svoju záhradku museli starať čo najmenej a napriek tomu, alebo práve preto by zberali úrodu dvakrát väčšiu ako susedia. Niečo by sa mohlo nájsť aj v babičkinej receptárni... Čítať viac..

0 Pozor, pre lezúňov nebezpečné!

Pozor, pre lezúňov nebezpečné!

19.3.2017 v kategórii Batoľa

Zástrčky, káble, ostré hrany nábytku, lekárnička, izbové kvety... To je len zlomok z toho, čo všetko hrozí vášmu drobčekovi v domácnosti. Ako zabezpečiť byt, aby nebol pre dieťa mínovým poľom, kde naň striehne jedna nebezpečná vec za druhou? Čítať viac..

0 Mám málo železa – čo s tým?

Mám málo železa – čo s tým?

19.3.2017 v kategórii Tehotenstvo

Takmer niet ženy, ktorá by sa v tehotenstve nestretla s problémom anémie. Nedostatok železa sa síce môže vyskytnúť aj mimo gravidity, ale v tehotenstve býva omnoho častejší, aj keď odpadlo pravidelné mesačné krvácanie. Čítať viac..

0 Mamičkou v štyridsiatke? Prečo nie?

Mamičkou v štyridsiatke? Prečo nie?

19.3.2017 v kategórii Tehotenstvo

Podľa odborníkov je pravdepodobnosť spontánne otehotnieť po štyridsiatke iba 10-percentná. Mnoho (aj slovenských) žien však túto štatistiku nabúrava, a či otehotnejú prirodzene alebo s pomocou vedy, tehotenstvo si užívajú ako „za mlada“. Čítať viac..

Článkov: 3789