Články

0 M dieťa, choroba, tourettov syndróm, hendikep, chlapec

Tourettov syndróm – neznámy a zákerný

17.8.2017 v kategórii Mama

Pozornosť na toto ochorenie sme v našej redakcii upriamili vďaka listu čitateľky Martiny. Píše v ňom o svojom synčekovi Davidkovi, ktorý sa im s manželom narodil po dlhých rokoch náročnej liečby. Ako tento syndróm ovplyvňuje vývin dieťaťa a kvalitu jeho života? Čo všetko sa musí (z)meniť v jeho rodine? Čítať viac..

0 Žena doma: Počítam do troch...

Žena doma: Počítam do troch...

17.8.2017 v kategórii Mama

Drahé moje deti. Niekedy ma dokážete vytočiť do vývrtky tak, že sa zabudnem nadýchnuť a ide ma roztrhnúť do zlosti. Veru. Mamy zvládajú situácie s prehľadom len dovtedy, kým nepretečie povestný pohár trpezlivosti a potom... Čítať viac..

0 Letné recepty pre najmenších

Letné recepty pre najmenších

17.8.2017 v kategórii Dieťa

Leto vonia čerstvým ovocím a zeleninou. Čerpajte z veľkej ponuky a najmä z lokálnych zdrojov. Avšak nezabudnite na dôkladné umytie, dostatočné tepelné spracovanie i správne uskladnenie. Inšpirujte sa letnými receptami pre najmenších, aby ste v kuchyni nestrávili more času a letné varenie bolo ľahké a zábavné! Čítať viac..

0 tekvica, dojčenské recepty, hokkiado, cukina

Dojčenské TEKVICOVÉ recepty

15.8.2017 v kategórii Mama

Tekvica a z nej neskôr vyšľachtená cuketa i patizón, líšia sa tvarom, farbou i chuťou. Pripravujú sa na rôzne spôsoby a pre svoje príjemné chuťové vlastnosti najmenším drobcom chutia. Ak ich deti doteraz neochutnali, využite augustové dni a obohaťte jedálniček vašich drobčekov. Čítať viac..

Článkov: 4274