Články

Dieťa?  Áno, ale nie za cenu straty zdravia a manželstva...

Dieťa? Áno, ale nie za cenu straty zdravia a manželstva...

8.10.2016 v kategórii Snažilky

Cesta za vytúženým dieťatkom bola v prípade Júlie a jej manžela dlhá. No ich manželstvo neobyčajne utužila, otvorila im nové cesty a dnes sú inšpiráciou aj pre iné páry. Veríme, že ich príbeh bude povzbudením pre mnohých z vás, ktorí sú na kľukatej ceste za malým uzlíčkom šťastia kdesi v zákrute... Čítať viac..

0 Skutočný snaži príbeh: Skôr či neskôr sa to podarí!

Skutočný snaži príbeh: Skôr či neskôr sa to podarí!

4.10.2016 v kategórii Snažilky

Moja skúsenosť sa podobá mnohým tým, ktoré boli pri snažení sa o bábätko poznačené slzami, dlhým čakaním a neustálymi márnymi nádejami. No napriek tomu verím, že nasledujúce riadky povzbudia všetky páry, ktoré už strácajú silu bojovať ďalej. Lebo verte, že hoci už nemáte síl, oplatí sa vytrvať! Čítať viac..

0 Skutočný príbeh snažilky: Môže za to „mrcha“ cysta?

Skutočný príbeh snažilky: Môže za to „mrcha“ cysta?

6.9.2016 v kategórii Snažilky

Naše snažilkovanie sa začalo zhruba pred dvoma rokmi, z jednoduchého a krásneho dôvodu – láska. S priateľom sme spolu chodili už tri roky, dokončila som školu, našla si prácu a akosi nám „rodinné city“ napovedali, že je ten správny čas... Tak sme sa dali na tú, ešte vtedy netušiac, dlhú cestu. Vyznala sa nám vo svojom príbehu snažilka Zuzana… Čítať viac..

0 Snaženie sa o bábätko vs. psychika

Snaženie sa o bábätko vs. psychika

1.7.2016 v kategórii Snažilky

Peter a Barbora boli spolu dlho. Po štyroch rokoch randenia sa vzali s očakávaním, že si postupne začnú budovať rodinný život. O tom, že čoskoro budú rodičia, vôbec nepochybovali... Aj po roku a pol od svadby bolo všetko v poriadku. Len v Barbore začal hlodať malý červík pochybností... Čítať viac..

0 Spermie, vajíčka – darujete?

Spermie, vajíčka – darujete?

20.6.2016 v kategórii Snažilky

Darovať krv, v ohrození života blízkeho človeka aj vlastný orgán... Ušľachtilé – poviete si. Ale čo tak podarovať partnerove spermie, vlastné vajíčko alebo dokonca počiatok života – embryo? Čítať viac..

Článkov: 42