Mama články

0 Motivácia: prostriedok na dosiahnutie cieľa

Motivácia: prostriedok na dosiahnutie cieľa

9.8.2017 v kategórii Mama

Poznáte to – každý z nás o niečom sníva, po niečom túži. Aj keď nie všetko, o čom snívame sa môže stať skutočnosťou, predsa len je veľa vecí, ktoré môžeme dosiahnuť vlastným úsilím. Samozrejme za predpokladu, že budeme dostatočne a správne motivovaní. Čítať viac..

0 Overené rady pre mamy – začiatočníčky

Overené rady pre mamy – začiatočníčky

8.8.2017 v kategórii Mama

„TOTO keby som vedela skôr, všetko mohlo byť inak!“ - povzdychne si nejedna mama. Či už ide o problémy s dojčením, starostlivosťou či výbavičkou..., to všetko sú záležitosti, ktoré dokážu potrápiť. Rady pre mamičky od mamičiek. Čítať viac..

0 pitný režim, melón, limonáda, sirup, džús

Letné ovocné tipy do vašej kuchyne

8.8.2017 v kategórii Mama

V horúcich letných dňoch nám možno jesť nechutí, zato dobre vieme, aký dôležitý je pitný režim. Naučiť však pravidelnému prísunu tekutín našich najmenších býva niekedy zložité. Čistá voda, ktorá je najlepším "hasičom smädu" a ideálnym nápojom počas teplých letných dní, deti veľmi neláka. Čo tak spestriť ich pitný režim letnými, doma pripravenými džúsmi či sirupmi? Čítať viac..

0 Snaha byť perfektnou matkou sa nemusí vyplatiť!

Snaha byť perfektnou matkou sa nemusí vyplatiť!

7.8.2017 v kategórii Mama

O matke, ktorá sa snažila byť taká perfektná, až takmer skončila v blázinci. O svojho drobca totiž starala a starala, až kvôli samému opatrovaniu zabudla na to, že je tiež človek. Aj keď, ruku na srdce, lepšie je, keď to so starostlivosťou o drobčeka preženieme, než naopak... Čítať viac..

0 Prečo držať diétu?

Prečo držať diétu?

7.8.2017 v kategórii Mama

Niekomu z estetického hľadiska nemusí prekážať, že je obézny a nevidí teda dôvod, prečo by sa mal „trápiť“ diétami a chudnutím. Ak máte naozaj iba zopár kíl navyše, skutočne sa nemusíte trápiť. Pokiaľ sa ale vaše BMI pohybuje v oblasti obezity, nie je problém iba estetický, ale rozhodne tiež zdravotný. Čítať viac..

0 svadba, manželstvo, mýtus, rozvod, život bez papiera

Manželstvo ako mýtus?

7.8.2017 v kategórii Mama

Takmer každá tretia dvojica si zvolí namiesto manželstva skôr život „na kôpke“ .Zdá sa, že manželstvo ako inštitúcia vyšla u nás v posledných rokoch akosi z módy. Pýtate sa prečo? Čítať viac..

Článkov: 2223