Mama články

0 Olejnaté semená - superpotraviny

Olejnaté semená - superpotraviny

12.8.2017 v kategórii Mama

Môžeme ich pridávať do jedál celé alebo pomleté, jesť surové alebo opražené. Sú výborným zdrojom výživných látok, ktoré náš organizmus potrebuje pre správne fungovanie. Malé, ale plné energie a cenných vitamínov – olejnaté semená. Čítať viac..

0 Záhrada ako prázdninový raj

Záhrada ako prázdninový raj

11.8.2017 v kategórii Mama

Jednou z možností, ako stráviť dovolenku s deťmi, je pripraviť im pekné chvíle v záhrade. Pokosená trávička, kde nemajú margarétky a púpavy žiadnu šancu vyrásť, všade naokolo tuje, pieskovisko, šmykľavka, hojdačka a rôzne iné hračky – všetko z farebného plastu. Čítať viac..

0 Od septembra prvákom? Len žiadnu paniku!

Od septembra prvákom? Len žiadnu paniku!

11.8.2017 v kategórii Mama

Chystáte sa do prvej triedy? Premýšľate, ako ešte svojho prváčika na školu pripraviť? A vôbec, treba mu „cestičku vydláždiť“ alebo ho radšej „rovno hodiť do vody?“ Čo mu chystať na desiatu, kedy budíček, aké oblečenie, naučiť ho adresu...? Vy máte otázky, my odpovede. Zn. Len žiadnu paniku... Čítať viac..

0 5

5 "babských" rád na spálenú pokožku

9.8.2017 v kategórii Mama

Slniečko býva niekedy zradné. Občas sa jeho lúče oprú o našu pokožku tak intenzívne, že výsledkom je spálená, červená koža so šupinami, ktorá páli a svrbí. Stáva sa to, keď pobyt na slnku neodhadneme alebo zabudneme použiť ochranný krém. Čítať viac..

0 Motivácia: prostriedok na dosiahnutie cieľa

Motivácia: prostriedok na dosiahnutie cieľa

9.8.2017 v kategórii Mama

Poznáte to – každý z nás o niečom sníva, po niečom túži. Aj keď nie všetko, o čom snívame sa môže stať skutočnosťou, predsa len je veľa vecí, ktoré môžeme dosiahnuť vlastným úsilím. Samozrejme za predpokladu, že budeme dostatočne a správne motivovaní. Čítať viac..

Článkov: 2220