Mama články

0 Nátierky robené s láskou

Nátierky robené s láskou

18.6.2017 v kategórii Mama

Nebaví vás už na desiatu chlieb s maslom, šunkou, či syrom? Prípadne robíte dookola stále tie isté nátierky? Inšpirujte sa našimi delikátnymi, no zároveň rýchlymi nátierkami! Čítať viac..

0 Reč v druhom roku života

Reč v druhom roku života

12.6.2017 v kategórii Mama

V prvom roku života je vývoj reči u jednotlivých detí veľmi podobný, zato v druhom roku nastávajú veľké individuálne rozdiely. Jedno dieťa povie ku koncu druhého roka niekoľko slov a nevie používať dvojslovné vety, iné pomerne slušne komunikuje a vyjadruje sa aj zložitejšími vetami. Čítať viac..

0 Veční chlapci  alebo Prečo si chlapi kupujú hračky

Veční chlapci alebo Prečo si chlapi kupujú hračky

11.6.2017 v kategórii Mama

Hoci mama trávi väčšinu času s deťmi osamote a stará sa o ne po všetkých stránkach, je pre ne vrcholom dňa moment, kedy sa domov vracia ocko. Určite vám je dôverne známa situácia, keď v zámku zaznie túžobne očakávaný štrkot kľúča a ockovo „Ahojte, už som doma!“. Dieťa sa rúti oproti nemu ako opreteky s rozžiarenými očami a – pokiaľ už hovorí – radostným „Ocíí!“ ho víta vo dverách. Takúto reakciu plnú nadšenia vyvolá mamin návrat napríklad z nákupov oveľa zriedkavejšie. Čítať viac..

0 Za všetko môžu... HORMÓNY!

Za všetko môžu... HORMÓNY!

9.6.2017 v kategórii Mama

Bez hormónov by nebolo počatie, pôrod ani dojčenie. Napriek tomu si ich silu väčšinou neuvedomujeme. A ak áno, často ich vnímame skreslene, ako vinníkov zlej nálady alebo únavy. Čítať viac..

Článkov: 2161