Články

0 (Ne)pohodové materstvo

(Ne)pohodové materstvo

22.10.2016 v kategórii Mama

Za sedem mesiacov existencie môjho drobčeka som narazila na nespočetné množstvo „vonkajších“ prekážok, ktoré by mi možno kedysi, ešte v „predmamičkovskom“ živote, pokazili celý deň. Čítať viac..

0 Krehké vzťahy na diaľku

Krehké vzťahy na diaľku

21.10.2016 v kategórii Mama

Výrazným znakom partnerských vzťahov v súčasnej spoločnosti je ich existencia „na diaľku“. Nepozastavujeme sa už príliš nad tým, keď jeden z partnerov odchádza za prácou do iného mesta, alebo do zahraničia. Čítať viac..

0 Manuál kozmetickej klamárky

Manuál kozmetickej klamárky

15.10.2016 v kategórii Mama

Nikto nie je dokonalý a každá žena pozná naspamäť nedostatky svojej tváre. Niekto má úzke pery, niekto krivý nos, no nie je nič, čo by sa nedalo poopraviť alebo zamaskovať pomocou niekoľkých jednoduchých trikov. Treba len vedieť, ako na to. Čítať viac..

0 S bývalým

S bývalým

15.10.2016 v kategórii Mama

Kráčala som mestom, kde som strávila gymnaziálne časy. Z dnešného pohľadu – nádherné roky. Hľadela som na budovy, ktoré sa za roky tak neskutočne zmenili, pozerala na ľudí – či ešte spoznám niekoho známeho. Nebola som tu aspoň desať rokov. Všetci sme sa zmenili, aj ja, aj oni, takže asi nikoho nerozoznám – vravela som si v duchu. A predsa. Čítať viac..

0 Poruchy vývoja maternice

Poruchy vývoja maternice

13.10.2016 v kategórii Mama

Existuje niekoľko typov porúch vývoja maternice – nedostatočne vyvinutá až takmer chýbajúca maternica, chýbajúca časť maternice či dvojitá maternica. Čítať viac..

Článkov: 2008