Dieťa články

Zlá známka v škole: Viete ako správne zareagovať?

Zlá známka v škole: Viete ako správne zareagovať?

20.9.2017 v kategórii Dieťa

Aj šikovnému žiakovi, ktorého žiacku knižku zapĺňajú poväčšine dobré známky sa môže stať malé zakopnutie. Viete ako zareagovať, ak váš študent prinesie z času na čas horšiu známku? Mali by ste sa držať nasledujúcich odporúčaní, aby ste nenarobili viac škody ako osohu. Čítať viac..

teplota, znižovanie horúčky, choré dieťa

Znižovanie HORÚČKY: čo je správne, a čo NIE?

20.9.2017 v kategórii Dieťa

Chladné počasie nahráva aj chorobám. No nielen pri typických ochoreniach tohto obdobia, ako sú nádcha, angína, kašeľ či chrípka, sa môže vyskytnúť horúčka. Ako ju znížiť u bábätka či u väčšieho dieťaťa? Ak zábaly, tak kedy a akým spôsobom? Čítať viac..

0 Televízor v detskej izbe? NIE!

Televízor v detskej izbe? NIE!

15.9.2017 v kategórii Dieťa

Deti po ňom túžia, lebo chcú mať svoje súkromie aj pri pozeraní televízie. Pohrávate sa s myšlienkou, že im urobíte po vôli a dáte do detskej izby televízor? Pouvažujte, či je to naozaj nutné. Čítať viac..

0 M Sú vaše deti chránené pred meningokokmi?

Sú vaše deti chránené pred meningokokmi?

14.9.2017 v kategórii Dieťa

Baktéria Neisseria meningitidis, známa aj ako meningokok, patrí medzi najnebezpečnejšie baktérie. V prípade prepuknutia invazívnej meningokokovej infekcie môže nastať smrť v priebehu 24 hodín. K najohrozenejším vekovým skupinám – okrem najmenších detí do 4 rokov – patria dospievajúci, mladí dospelí alebo cestovatelia. Čítať viac..

Článkov: 846