Dieťa články

5 tipov ako zabaviť deti počas daždivého dňa

5 tipov ako zabaviť deti počas daždivého dňa

23.9.2017 v kategórii Dieťa

Krásne letné dni s horúcim počasím bez dažďa sa pravdepodobne pomaly míňajú. Deti sa však potrebujú hrať a tvoriť bez ohľadu na počasie. Máme pre vás niekoľko tipov na zaujímavé činnosti, ktoré sa dajú realizovať aj v interiéri. Čítať viac..

SAMOSTATNOSŤ dieťaťa = devíza do budúcna

SAMOSTATNOSŤ dieťaťa = devíza do budúcna

22.9.2017 v kategórii Dieťa

Tak, dočkali ste sa. Aj vaše batoľa úspešne dorazilo do štádia, kedy si chce všetko vyskúšať samé a akúkoľvek pomoc vylučuje? Tešte sa z toho, podporujte ho, ale stojte pri ňom, pretože nie všetko, na čo si trúfne, dokáže aj zvládnuť... Čítať viac..

0 Zlá známka v škole: Viete ako správne zareagovať?

Zlá známka v škole: Viete ako správne zareagovať?

20.9.2017 v kategórii Dieťa

Aj šikovnému žiakovi, ktorého žiacku knižku zapĺňajú poväčšine dobré známky sa môže stať malé zakopnutie. Viete ako zareagovať, ak váš študent prinesie z času na čas horšiu známku? Mali by ste sa držať nasledujúcich odporúčaní, aby ste nenarobili viac škody ako osohu. Čítať viac..

0 teplota, znižovanie horúčky, choré dieťa

Znižovanie HORÚČKY: čo je správne, a čo NIE?

20.9.2017 v kategórii Dieťa

Chladné počasie nahráva aj chorobám. No nielen pri typických ochoreniach tohto obdobia, ako sú nádcha, angína, kašeľ či chrípka, sa môže vyskytnúť horúčka. Ako ju znížiť u bábätka či u väčšieho dieťaťa? Ak zábaly, tak kedy a akým spôsobom? Čítať viac..

Článkov: 850