Bábätko články

0 Ako dojčiť dvojčatá?

Ako dojčiť dvojčatá?

15.9.2017 v kategórii Bábätko

Pri dvojčatách vám dojčenie každého dieťaťa oddelene dáva možnosť spoznať individuálne potreby každého z nich a zo začiatku je to pravdepodobne najjednoduchší spôsob. Čítať viac..

0 spíme s bábätkom, spoločné spanie s dieťaťom

Spíte s bábätkom v jednej posteli?

14.9.2017 v kategórii Bábätko

Mirka si nevedela predstaviť, že po mesiacoch tehotenstva zrazu bude bábo niekde samo v chladnej postieľke, ďaleko od nej, a tak si ho už v pôrodnici začala brávať k sebe do postele. Mária a Tomáš chceli, aby ich dieťa spalo v samostatnej postieľke, ale akosi sa to nepodarilo. Pre Kristínu spoločné spanie s jej dcérou vyplynulo z nočného dojčenia a hoci sa už nedojčia, malá spí stále s nimi. Podobné rodinné príbehy počúvame od svojich priateľov a známych, ktorí sa rozhodli, že nočný odpočinok budú tráviť v bezprostrednej blízkosti svojich bábätiek. Čítať viac..

0 Keď ochorenie bráni dojčiť...

Keď ochorenie bráni dojčiť...

11.9.2017 v kategórii Bábätko

Napriek početným a nepopierateľným výhodám materského mlieka sú situácie či ochorenia, keď dojčenie nie je možné alebo musí byť určitým spôsobom modifikované. Takéto situácie sú však veľmi zriedkavé a skutočných prekážok dojčenia nie je veľa. Čítať viac..

0 Sme prvýkrát chorí

Sme prvýkrát chorí

30.8.2017 v kategórii Bábätko

Ako ochorenie zvládnuť a čo robiť, keď na drobca zaútočí prvá infekcia v jeho živote? Kedy je už návšteva lekára nevyhnutnosťou? V nasledujúcich riadkoch si prečítajte manuál na zvládnutie prvej choroby. Čítať viac..

Článkov: 306