Články

0 Letné nechty = žiarivé

Letné nechty = žiarivé

18.8.2017 v kategórii Mama

August je mesiac preplnený vôňami kvitnúcich kvetov, bylín, grilovaní s rodinou a priateľmi... Farbami tyrkysovej vody a šantenia sa v nej, šťavnatého ovocia a práve vypestovanej zeleniny… Je nabitý slnkom a zážitkami z výletov. To všetko a ešte k tomu nejaké to bláznenie, môžete dať aj na svoje nechty. Čítať viac..

0 M Alergia na roztoče: nedajte jej šancu!

Alergia na roztoče: nedajte jej šancu!

18.8.2017 v kategórii Infošky

Viete o tom, že alergiologicky najzaujímavejšou zložkou bytového prachu sú roztoče? Takže ak vy alebo vaše dieťa kýchate, soplíte a svrbia vás oči pri upratovaní, či pri kontakte s bytovým prachom – s najväčšou pravdepodobnosťou ste „roztočový alergik“. Čítať viac..

0 nástrahy lesa, deti v lese, kliešť, had, osa, včela, uštipnutie

Nástrahy LESA: na TOTO si dajte na výletoch pozor!

18.8.2017 v kategórii Batoľa

Ak sa počas letných dní chystáte na potulky lesmi či horskými chodníkmi, nezabúdajte na prekvapenia, ktoré na vás či vaše deti môžu číhať. Čo robiť, ak vás uštipne osa, alebo ako postupovať pri strete s dravým zvieraťom? Áno, na takéto niečo radšej ani nepomyslieť, ale lepšie je byť pripravený ako zaskočený... Čítať viac..

0 Keď menopauza príde skôr...

Keď menopauza príde skôr...

17.8.2017 v kategórii Mama

Stáva sa, že prechod, alebo dokonca menopauza prídu oveľa skôr než zvyčajne. Sú ženy, ktoré „stratia“ menštruačný cyklus okolo 35. roku či ešte podstatne skôr. Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa menopauza môže poponáhľať. Čítať viac..

0 M dieťa, choroba, tourettov syndróm, hendikep, chlapec

Tourettov syndróm – neznámy a zákerný

17.8.2017 v kategórii Mama

Pozornosť na toto ochorenie sme v našej redakcii upriamili vďaka listu čitateľky Martiny. Píše v ňom o svojom synčekovi Davidkovi, ktorý sa im s manželom narodil po dlhých rokoch náročnej liečby. Ako tento syndróm ovplyvňuje vývin dieťaťa a kvalitu jeho života? Čo všetko sa musí (z)meniť v jeho rodine? Čítať viac..

Článkov: 4268